Julemat på Naustet Restaurant
Julen nærmer seg, og hos Naustet Restaurant er vi stolte av å kunne tilby en julemeny som feirer de rike mattradisjonene fra vårt eget nærområde. Fra 5. november ønsker vi dere velkommen til å nyte en meny som kombinerer klassiske smaker med lokale råvarer av høyeste kvalitet.
Hos oss kan du nyte alt fra saftig svineribbe med alle de tradisjonelle tilbehørene, til smakfull lutefisk servert på tradisjonelt vis. Vi serverer også mørt pinnekjøtt fra Lundal med den klassiske kålrotstappen, samt en varm tallerken med både pinnekjøtt og ribbe for de som ønsker det beste fra begge verdener.
Uansett om du ønsker en intim middag eller planlegger en større sammenkomst, er Naustet Restaurant det perfekte stedet for å nyte årets julemåltid. Velkommen til en førjulstid fylt med gode smaker og hyggelig stemning! 🎄✨
SVINERIBBE FRA BLÅBÆRGRIS 730,-
Julepølse, medisterkake, eple, rødkål, svisker, mandelpotet og ribbesaus
LUTEFISK 730,-
Ertepuré, bacon, sennepssaus, grov sennep og mandelpotet (2 serveringer)
PINNEKJØTT FRA LUNDAL 730,-
Kålrotstappe, mandelpotet og pinnefett
VARM JULEMAT FRA FAT 730,-
Pinnekjøtt og ribbe – og alt som hører til. Denne retten anbefales til grupper
✨ VÅR ANBEFALING TIL DEG
3 RETTERS 850,-
Velg mellom fisk, kjøtt eller vegetar
3 RETTERS – JUL 1190,-
Velg mellom pinnekjøtt, ribbe, juletallerken eller lutefisk
Andre aktuelle show, konsert og event
Søndagsbuffet
Gallionen
Vår søndagsbuffet er kjent for sitt store koldtbord med blant annet sjøkreps, blåskjell, laks fra Espevær og mye annet fra sjø og land.
Påskefrokost
Gallionen Restaurant
søndag 29. mars 2026 Kl. 08:00
Påskefrokost i Haugesund 🐣 Nyt stor buffet hos Quality Hotel Maritim 29. mars–6. april kl. 08–11. Perfekt for familie og venner i påsken.
Frokost Yoga med Susanne
Quality Hotel Maritim
lørdag 11. april 2026 Kl. 09:00
Frokost Yoga med Susanne Nesse, etterfulgt av vår deilige frokostbuffet i Gallionen.







